Wygraj elektryczną hulajnogę lub kamerę w urodzinowym konkursie!

image

To już 18 lat razem! Z okazji urodzin zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i udziału w konkursie. Od 10 maja do 26 maja odwiedzający galerię będą mogli zawalczyć o elektryczne hulajnogi i kamery sportowe.
18 lat minęło jak przysłowiowy jeden dzień! Jak na prawdziwe urodziny przystało na naszych gości czeka specjalna niespodzianka. Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Do wygrania elektryczne hulajnogi XIAOMI MiJia 365 i kamery sportowe Manta.

Aby wziąć udział w zabawie, należy od 10 do 26 maja zrobić zakupy za min. 10 zł w sklepach Centrum Handlowego (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w promocji), zgłosić się do Punktu Obsługi Konkursu i w jak najkrótszym czasie ułożyć multimedialne puzzle. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 maja, a wręczenie nagród nastąpi 1 czerwca.

Urodzinowy konkurs odbędzie się od 10 do 26 maja. Punkt Obsługi Konkursu będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 20.00 oraz w soboty i niedziele handlowe od 11.00 do 19.00.

Regulamin do pobrania

WIĘCEJ WYDARZEŃ