you're offline

Resto Design  PŁOCK

  • GASTRONOMIA
Godziny otwarcia

'Resto Design to marka, która wywodzi się z wieloletniego doświadczenia w produkcji i sprzedaży wyrobów do wyposażania i wykańczania wnętrz. W naszej ofercie znajdują się min. meble tapicerowane, skórzane oraz pokojowe, w tym narożniki, fotele, tapczany, pufy, meble typu relax oraz  stoły, krzesła, łóżka i materace.

Wszystkie meble z naszej oferty wykonujemy według indywidualnych specyfikacji. Dotyczy to szerokiej gamy wybarwień  drewna oraz kolorystyki i rodzaju tkanin obiciowych. Dajemy klientowi możliwość dopasowania oferty do własnych potrzeb. Jeśli zdecydują się Państwo na indywidualne zamówienie, czas oczekiwania na Państwa wymarzony mebel to ok 4-6 tygodni.

W swojej ofercie stale mamy liczne promocje, dzięki którym mają Państwo możliwość zakupu wybranego modelu w bardzo atrakcyjnej cenie. Co więcej, modele promocyjne często są dostępne "od ręki" lub ze zdecydowanie krótszym czasem realizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz skorzystania z pomocy udzielanej przez naszych specjalistów. Chętnie podpowiemy, doradzimy oraz podsuniemy oryginalne pomysły.

Nasze sklepy meblowe posiadają wykwalifikowaną obsługę, która stwarza miłą i przyjazną atmosferę zakupów.

Więcej