you're offline
Wróć

Zapraszamy do salonu BEL-POL w naszej galerii handlowej!

Od 18/02 do 18/03
plock-bel-pol-otwarcie-18022022-390.jpg
„BEL-POL. Podłogi Drzwi Panele” to jeden z największych przedstawicieli branży drzwi i podłóg. Sieć liczy prawie 40 sklepów własnych, ponad 90 sklepów partnerskich oraz 15 oddziałów hurtowych w całej Polsce, współpracuje, m.in. z takimi markami jak: Porta, Dre, Pol-Skane, Cal, Ego-Line, Swiss Krono, Skema, Barlinek.

Dostępny asortyment obejmuje drzwi, podłogi, panele oraz ściany. Misją firmy jest dążenie do zaspokajania potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie w korzystnych cenach, najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie.

Firma Bel-Pol dba o najwyższe standardy obsługi w zakresie sprzedaży. Stale się rozwija i dąży do bycia firmą godną zaufania, służąc pomocą na każdym etapie obsługi klienta od doradztwa do montażu. Potwierdzeniem jakości usług jest wciąż rosnąca liczba nowych oraz powracających klientów.

Z oferty sklepu można korzystać od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00. Informacje o dostępnych produktach i usługach można znaleźć na stronie internetowej  https://bel-pol.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą promocyjną: LINK

Serdecznie zapraszamy na zakupy!